משלוחים מבוצעים לכל הארץ
תפריט
קטלוג מוצרים

קורקינטים מובילים לילדים

קורקינט מומלץ לילדים FUN-Wheels
RIDE FOR FUN

קורקינט FUN-WHEEL MINI

FUN-WHEEL – כיף על גלגלים.
קורקינט FUN-WHEEL MINI הוא קורקינט כיפי החל מהגיל הרך.
דגם MINI מסדרת FUN-WHEEL הינו קורקינט מיוחד לגיל הרך המאפשר נוחות רכיבה כבר מגיל 3 (ולפעמים קצת לפני). בעל משקל קל במיוחד המאפשר רכיבה קלילה החל מגילאי 3.
כידון המיני מתחיל מנק’ מינימום נמוכה מהממוצע מה שמקל על הילד להישען על הכידון ולהטות אותו בקלות לצורך פנייה לצדדים (היגוי באמצעות הטיה).
משטח הרכיבה עשוי פלסטיק קשיח ומאפשר רכיבה של עד כ- 30 ק”ג ללא מאמץ. המיני כולל גלגלי גומי לרכיבה נעימה וחלקה + אורות בגלגלים.
כידון הקורקינט ניתו להגבהה וכולל סוגר נעילה ולחצן מעצור בטיחותי בכל שלב הגבהה. ניתן לפירוק ל-2 חלקים באופן פשוט ומהיר באמצעות לחצן קפיצי לשם אחסון והתניידות נוחים.

קורקינט FUNWHEEL XL

FUN-WHEEL – כיף על גלגלים.
קורקינט FUN-WHEEL XL הוא אחד הקורקינטים הכיפיים ביותר לרכיבה.
כמו כל קורקינט 3 גלגלים ה FUN-WHEEL XL מתאפיין במבנה של 2 גלגלים קדמיים וגלגל אחד אחורי כאשר ההיגוי פועל ע”י הטיית הכידון לצדדים, אך בניגוד לשאר הקורקינטים דגם ה XL מתבלט בחוזקו, עיצובו ופרקטיות השימוש בו.
דגם ה XL כולל משטח רכיבה רחב מהרגיל ובעל פסי אחיזה שישמרו על רכיבה יציבה ומניעת החלקה מהמשטח בעת רכיבה, משטח הדריכה עבה וחזק במיוחד ומאפשר רכיבה של עד כ- 50 ק”ג בלי מאמץ בכלל. מפתח הגלגלים הקדמי (מרווח בין הגלגלים) בשילוב עם גלגלי 140 מ”מ רחבים מביא ליציבות מירבית ומניעת התהפכות לצדדים.
ה XL מתאפיין במערכת גלגלים רחבים (גם גלגלים קדמיים וגם גלגל אחורי) שדורסים כל מכשול ומאפשרים רכיבה נוחה גם בשבילי אבנים משתלבות.
ב- XL תמצאו גם כידון מתכוונן הניתן להגבהה ב-3 שלבים עם קליפס נעילה ותופסן בטיחות ובכך מאפשרים רכיבה מהנה לילדים בגיל 5 וגם בגיל 9. כולל אורות בגלגלים ומערכת קיפול להתניידות ואחסנה נוחה.
כל הטוב הזה בקורקינט אחד!!

קורקינט AERO

AERO – חווית רכיבה על 2 גלגלים קורקינט הארו מופץ בעולם כולו ומככב בכל מדינה בה הוא נמכר בזכות עיצובו האווירודינמי, משקלו הקל, חוזקו ונוחות הרכיבה שמאפשר.
הארו כולל משטח רכיבה רחב קשיח במיוחד המסוגל להכיל רוכב עד למשקל של 100 ק”ג ובכך מתאים לרכיבה של ילד החל מגיל 6 ועד לגיל בוגר כולל גלגלי גומים גדולים בהיקף 200 מ”מ המאפשרים רכיבה חלקה אפילו בשטחים מחוספסים ובשבילי אבנים משתלבות מערכת הכידון של הארו מיוחדת גם כן,
בניגוד לקורקינטים רגילים כידון הארו עשוי יחידה אחת כמו באופניים וכולל פין עיגון ובכך מונע תזוזות מיותרות של ידיות הכידון ושל כל הכידון עצמו ומאפשר אחיזה יציבה בעת הרכיבה מוט הכידון ניתן להגבהה וכולל סוגר נעילה ולחצן מעצור בטיחותי בכל שלב הגבהה.
הארו ניתן לקיפול ואחסנה נוחים ע”י שחרור ידית הממוקמת בתחתית הקורקינט, לשם רכיבה יש ללחוץ על לחצן הקיפול ולהדק את הידית התחתונה עד להישמע הקליק המאשר את נעילתה.

קורקינט מומלץ לילדים FUN-Wheels
למה לקנות אצלנו
משלוח מהיר

משלוחים מהירים
בין 2-4 ימי עסקים

אחריות והחזרות

אחריות ושירות עבור כל מוצר

שירות לקוחות

נשמח לייעץ ולענות על כל שאלה שתשאלו
ניתן לפנות בטופס המקוון “צור קשר”

מחיר

מחירים נמוכים ותחרותיים
מכבדים PAYPAL וכרטיסי אשראי

0 0